Contact Schoolleiding

Directie    
Dhr. drs. J.J.M. (Jos) Gijzen.
Locatie directeur
 06-25440411  j.gijzen@mdw.broekhin.nl
Dhr. drs. M.T.E.A.M. Demandt
Adjunct directeur a.i.
 06-39019179 m.demandt@mdw.broekhin.nl 


Teamleiders    
Dhr. drs. R.M. Afman
Teamleider havo 4-5
 06-28277296 r.afman@mdw.broekhin.nl
Mevr. E.M. Engelen
Teamleider kansklas vmbo-t-plus/havo, havo 2-3
 06-39019176 e.engelen@mdw.broekhin.nl
Mevr. drs. R.M.H. Geenen
Teamleider vwo 4-5-6 a.i. 
 06-81080301 r.geenen@mdw.broekhin.nl
Mw. E.A.P.A. Lalieu
Teamleider vmbo-t-plus 2-3-4
 06-81795483 e.lalieu@mdw.broekhin.nl
Dhr. ing. F.J.G. Neiss
Teamleider vrijeschool
 06-23682595 f.neiss@mdw.broekhin.nl
Dhr. R.T.J.M. Segers 
Teamleider kansklas havo/vwo-tto, vwo 2-3, tto 2-3, IB
 06-39019177 r.segers@mdw.broekhin.nl

-->




© BC Broekhin Roermond | Contactgegevens |
umraniye escort istanbul escort beylikduzu escort atasehir escort sirinevler escort